O nas

 

Uniglob to jeden z pierwszych i największych w Polsce importerów zasłon i firan. Działamy na rynku od 1995 roku. Siedziba firmy znajduje się w samym centrum Polski, w Strykowie w województwie łódzkim.

Dla naszych klientów w Polsce i za granicą tworzymy kolekcje zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Szybko reagujemy na zmieniające się wymagania rynku, kreując coraz to nowe wzory oraz włączając do oferty innowacyjne produkty. W ofercie mamy firany, zasłony zarówno jako wyrób gotowy jak i metraż, artykuły dekoracyjne, pasmanterię i łazienkę.

Zespół profesjonalnych przedstawicieli handlowych dociera do każdego miejsca w Polsce aby zaprezentować pełną ofertę, a dział wsparcia sprzedaży w siedzibie firmy dba o szybką realizację i wysyłkę zamówień.

Uniglob nie posiada własnych sklepów, nasze produkty można zobaczyć w sklepach naszych klientów w całej Polsce.

W trosce o zadowolenie naszych klientów przykładamy ogromną wagę do jakości nie tylko produktów, ale również serwisu. Położenie w centrum Polski na skrzyżowaniu najważniejszych traktów komunikacyjnych daje nam możliwość błyskawicznej dostawy towaru w dowolne miejsce.

Prowadzimy również internetową sprzedaż detaliczną zapewniając szybką dostawę naszych towarów do Twojego domu. Zapraszamy na www.splendid.pl

 

 

/upload/files/Plan połączenia.pdf